تولید زغال فشرده

از کجا تولید زغال فشرده رو شروع کنم ؟ | آموزش تولید زغال فشرده

تولید زغال فشرده را چگونه شروع کنم؟ این سوالی است که اکثر کسانی که قصد سرمایه گذاری در تولید زغال را دارند، می پرسند. از این رو با خواندن مقاله ی زیر می توان به جواب این سوال دست یافت.

شرایط لازم برای شروع تولید زغال فشرده چیست؟

قبل شروع راه اندازی کارگاه و قبل از خرید دستگاه مورد نیاز، باید به نکاتی توجه شود. که در این قسمت به آنها پرداخته می شود.

  • تعیین محل مناسب سوله های تولید زغال فشرده

به دلیل اینکه دستگاه تولید زغال دود و آلودگی ایجاد میکند و به محیط زیست آسیب می زند. مکان کارگاه باید در خارج از بافت شهری باشد تا از مزاحمت برای همسایه ها جلوگیری شود و هم اینکه ماموران محیط زیست جلوی تولید شما را نگیرند.

  • وجود زیر ساخت های حمل و نقل برای تولید زغال فشرده

در هنگام خرید سوله به این نکته توجه کنید که شرایط ورود و عبور ماشین آلات به سوله وجود داشته باشد. زیرا در موادری مانند ورود مواد اولیه به سوله و خروج محصولاتتان از ان نیاز دارید از ماشین های حمل و نقل بزرگ استفاده کنید.

  • سوله دارای گاز فشار قوی (صنعتی) باشد

در کارگاه ها از مشعل های ۳ تا ۵ استفاده می شود که این مشعل ها به فشار گاز بالایی نیاز دارند تا دچار افت فشار و قدرت نشود. هم چنین باید به این نکته توجه کرد. که قدرت پایین مشعل ها باعث کاهش کیفیت زغال فشرده میشود. اگر بخواهید از گازوئیل بعنوان سوخت استفاده کنید هزینه بیشتری می برد.

بیشتر بدانید : برای راه اندازی خط تولید زغال فشرده نیاز به چه قدر سرمایه داریم؟

  • برق سه فاز با حداقل قدرت ۳۲ آمپر

دستگاه های مورد نیاز خط تولید به برق سه فاز و حداقل ۳۲ آمپر نیاز دارد. تا دستگاه های خط تولید بتوانند به درستی کار کنند. اگر مشکل در برق رسانی دستگاه های شما پیش بیاید احتمال آسیب به موتور های الکتریکی دستگاه ها وجود دارد و هم چنین از طرفی هم امکان توقف خط تولید نیز هست.

  • سوله مسقف با حداقل متراژ ۲۰۰ متر

مساحت سوله باید به اندازه ایی باشد که هم محیطی برای انبار مواد اولیه (خاک اره، پوست گردو، خاک زغال) داشته باشید. و هم محیطی برای جایگذاری دستگاه ها و محصولات تولید شده.

  • سقف با حداقل ارتفاع ۴ متر

برای تخلیه مواد اولیه از وسیله نقلیه حامل و ارتفاع زیاد دستگاه های خط تولید باید ارتفاع سوله به گونه ایی باشد که دچار مشکل نشوید. زیرا اگر ارتفاع سوله کوتاه باشد امکان ورود وسایل نقلیه وجود ندارد و مجبور می شوید مواد اولیه را به سختی و در خارج از سوله تخلیه کنید.

 

بیشتر بدانید : تاریخچه زغال فشرده

پاسخ به متداول ترین سوال ها

شرایط لازم برای شروع تولید زغال فشرده چیست؟

تعیین محل مناسب سوله های تولید زغال فشرده
وجود زیر ساخت های حمل و نقل برای تولید زغال فشرده

سوله دارای گاز فشار قوی (صنعتی) باشد
برق سه فاز با حداقل قدرت ۳۲ آمپرر
و...

هزینه زغال فشرده به چه صورت است؟

برای اطلاع دقیق ازقیمت ها با شماره درج شده تماس حاصل فرمایید.
۰۹۱۲۵۶۱۷۳۰۹

هر آنچه درباره ی آرکوماشین باید بدانید؟

آرکو ماشین از سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را در زمینه تولید و توزیع زغال فشرده و تامین مواد اولیه و قطعات مصرفی آغاز نموده و با توجه به این تجربیات در سال های اخیر، اقدام به فعالیت در زمینه نصب، راه اندازی، طراحی، ساخت و توزیع تجهیزات تولید زغال فشرده نموده است.

پانوشت : قیمت دستگاه تولید زغال فشرده ,هزینه راه اندازی خط تولید زغال فشرده