بهترین سازنده کوره زغال در کرج

بهترین سازنده کوره زغال در کرج

در حال حاضر تولید زغال فشرده به دلیل مزایای فراوان و تقاضای بالای افراد استقبال گسترده ای دارد. تعداد افرادی که در این صنعت قدم می گذارند در حال افزایش می باشد زیرا زغال مصرف همیشگی و فروش گسترده دارد. در نتیجه سود فراوانی به همراه دارد. امروز می خواهیم بهترین سازنده کوره زغال در کرج را به شما عزیزان معرفی نماییم.

از مهم ترین مراحل در تولید زغال فشرده مرحله پخت بریکت و تبدیل آن به زغال نهایی ما می باشد. کیفیت کوره زغال از مهم ترین بخش های تولید می باشد در نتیجه باید به مراکز معتبر و با سابقه مراجعه نمایید تا دچار چالش تولید نشوید.

انواع کوره زغال

کوره زغال جزء تجهیزات مهم در خط تولید زغال فشرده می باشد. پخت در کوره زغال به دو روش سنتی و صنعتی انجام می شود که هر یک از این روش ها مزایا خاص خود را دارند. نوع کوره انتخابی در روند تولید زغال و میزان بهره وری و کیفیت محصول تاثیر بسزایی دارد. انواع کوره زغال تولید شده توسط بهترین سازنده کوره زغال در کرج:

 

 • کوره سنتی تولید زغال

همانطور که از نام این محصول پیداست، این کوره نیاز به خریداری ندارد و به صورت آماده در بازار نیست. بلکه باید ساخته شود و مواد اولیه برای ساخت کوره سنتی شامل: مصالح کاه گل و آجر می باشد. یکی از بزرگترین مزیت های کوره سنتی، تولید زغال با کیفیت بسیار بالا می باشد. همین موضوع تبدیل به نقطه قوت کوره سنتی زغال شده است و باعث شده بسیاری از تولیدکنندگان به تولید با روش سنتی روی بیاورند.

ساخت کوره سنتی بدون متخصص صورت نمی گیرد و در ساخت آن باید استاندارد های لازم رعایت شود و از افرادی که مهارت ساخت کوره دارند استفاده شود.

همانطور که می دانید مرحله پخت زغال، مرحله بسیار مهمی است در نتیجه اگر کیفیت کوره زغال بالا نباشد ممکن است کیفیت محصول به طور کل از بین رود.

قبل از انتخاب کوره زغال سنتی باید بدانید:

 1. کوره سنتی زغال نیاز به ساخت توسط افراد ماهر دارد.
 2. در صورت جا به جایی کارگاه تولیدی، کوره قابل حمل و نقل نمی باشد.
 3. جهت استفاده از کوره سنتی بهتر است فضای کارگاه بزرگ باشد.
 4. روند تولید در کوره سنتی نسبت به کوره صنعتی طولانی تر می باشد.
 5. بدون نیاز به برق و گاز
 6. برنامه پخت تک مرحله ای
 • کوره صنعتی تولید زغال

همانطور که از نام این محصول پیداست، این کوره زغال را به روش صنعتی تولید می کند و جزء ماشین آلات محسوب می شود.

بهترین سازنده کوره زغال در کرج، کوره صنعتی را در ابعاد دلخواه شما تولید می کند. کوره زغال در شرکت آرکو ماشین به صورت ترمودینامیکی تولید می شود و با پخش حرارت غیر مستقیم و به صورت کاملا اتوماتیک مراحل پخت بریکت را انجام می دهد.

کوره صنعتی زغال در شرکت آرکو ماشین در ابعاد ۱ تن، ۲ تن، ۳ تن و… ساخته می شود. معمولا کوره صنعتی با ابعاد بیشتر، صرفه اقتصادی بیشتری دارد و در زمان پخت نیز موثر خواهد بود، در نهایت راندمان تولید را بالا می برد. یکی از نقاط قوت کوره صنعتی زغال، راحتی در استفاده و تولید بی دردسر می باشد. کوره صنعتی تولید زغال مزایا بیشماری دارد که در ادامه به آن ها می پردازیم.

قبل از انتخاب کوره صنعتی زغال باید بدانید:

 1. سرعت پخت بالا
 2. زمان پخت کم
 3. افزایش بهره وری
 4. افزایش سود تولید
 5. قابلیت حمل و نقل اسان
 6. برنامه پخت متنوع
 7. پخت اتوماتیک بریکت

کوره صنعتی تولید زغال

انواع کوره صنعتی زغال

کوره صنعتی زغال با توجه به ابعاد و نوع محصول نهایی شما در انواع گوناگونی دسته بندی می شود که در این بخش قدم به قدم به آن ها می پردازیم.

 • کوره صنعتی زغال جداره ای

 1. برای تولید زغال کبابی استفاده می شود.
 2. بدون هیچ گونه ممنوعیت در تولید زغال چوب.
 3. قابلیت گازگیری کوره.

کوره جداره ای محدودیت تولید ندارد اما اکثر افراد برای تولید زغال کبابی این کوره را انتخاب می کنند.

 • کوره صنعتی زغال چند منظوره

همانطور که از نام این کوره پیداست، تولید انواع زغال در این کوره امکان پذیر می باشد. این کوره برای افراد مشتاق به تولید محصولات گوناگون بسیار توصیه می شود.

 1. تولید زغال فشرده
 2. زغال کبابی
 3. تولید زغال لیمو
 4. زغال مرکبات

توسط کوره زغال چند منظوره انجام می شود.

 • کوره صنعتی زغال همرفتی

به طور خلاصه، کوره همرفتی بیشتر برای تولید زغال لیمو و زغال قلیان کاربرد دارد. به دلیل انتقال قدرت و حرارت به شکل متناوب و چرخش نام همرفتی را برای این کوره برگزیدند. جربان های همرفتی در این کوره سبب پخش حرارت یکسان در تمام نقاط کوره و پخت کامل زغال داخل آن می باشد. کوره همرفتی آرکو ماشین شامل فیلتر دود و گاز می باشد.

بهترین سازنده کوره زغال در کرج

اگر بخواهیم بهترین سازنده کوره زغال در کرج را به شما معرفی کنیم این شرکت، شرکت آرکو ماشین می باشد.

شرکت آرکو ماشین با بیش از ده سال سابقه تولید و ساخت انواع تجهیزات و کوره های زغال فشرده در کنار شماست.

همانطور که پیش تر صحبت کردیم، کیفیت زغال به کیفیت پخت آن بر می گردد. هر چقدر کوره باکیفیت باشد به همان طریق زغال نیز درجه یک تر می شود. بهترین شرکت برای کسانی که قصد راه اندازی خط تولید زغال فشرده و خرید کوره را دارند، آرکو ماشین می باشد. تمام تجهیزات تولید زغال در این شرکت توسط سازندگان ماهر و قطعات درجه یک به شکل کاملا استاندارد ساخته می شود. بدین وسیله شما می توانید به بهترین بهره وری و کیفیت دست یابید.

شما عزیزان با خرید کوره زغال  یا دیگر تجهیزات تولید زغال از مجموعه آرکو ماشین، به صورت رایگان آموزش تولید زغال فشرده را فرا می گیرید.

کوره صنعتی زغال آرکو ماشین

کوره زغال صنعتی تولید شده در مجموعه آرکو ماشین شامل ویژگی و قابلیت های فراوانی است که تمام نیاز های تولید کننده در آن رفع می شود.

 1. تمام اتومات بودن کوره
 2. بیش از ۵۰ نوع برنامه پخت متفاوت
 3. دارای سیستم فیلتر آلاینده و جلوگیری از پخش آلاینده در محیط
 4. ساخت به وسیله ورقه آلیاژ درجه یک
 5. گازگیری ۱۰۰٪
 6. فیلتر دود و بو
 7. سیستم ضد حریق
 8. سیستم هشدار
 9. تولید زغال سالم بدون شکستگی و ترک
 10. سیستم کنترل فشار

قیمت کوره زغال صنعتی

تعیین قیمت کوره زغال صنعتی به عوامل مختلفی مثل، جنس کوره، کیفیت کوره، بازدهی کوره و مدت زمان پخت بستگی دارد.

هر اندازه بهره وری و سرعت پخت کوره بیشتر باشد، با قیمت بالاتری به فروش می رسد.

هر اندازه کوره برنامه پخت بیشتری داشته باشد با قیمت بالاتر عرضه می شود.

از عوامل تاثیرگذار دیگر ابعاد کوره می باشد، هر اندازه ابعاد کوره بزرگتر باشد قیمت آن نیز تغییر می کند.

شما می توانید جهت استعلام قیمت روز کوره صنعتی زغال و دیگر تجهیزات زغال فشرده با کارشناسان مجموعه آرکو ماشین در تماس باشید.

نحوه عملکرد کوره صنعتی زغال

انتخاب کوره صنعتی به جای کوره سنتی زغال، از مزایا بیشتری برخوردار هست و پخت به صورت ایمن تری صورت می گیرد.

عملکرد کوره زغال صنعتی و طریقه استفاده از آن بسیار ساده می باشد. فقط کافیست چوب برش خورده یا بریکت زغال فشرده را داخل کوره قرار داده، درب آن را به خوبی ببندید تا هیچ هوایی از بیرون وارد کوره نشود و در نهایت دکمه پنل کنترل را فشار دهید تا کار کوره زغال صنعتی آغاز شود.

کوره به صورت اتومات مرحله به مرحله پخت را پیش می برد، یادتان باشد طبق تایم مشخص شده در برنامه پخت باید در زمان های مختلف دمای کوره را تغییر دهید تا زغال خاکستر غیر معمول تولید نکند و پودر نشود.

با کوره صنعتی زغال مجموعه آرکو ماشین تمام بریکت به طور کامل با حرارت یکسان پخته می شود و هیچ هدر رفتی نخواهید داشت.

 

سخن آخر

اگر تمایل به خرید دستگاه زغال فشرده و خرید کوره صنعتی زغال دارید، پیشنهاد ما به شما عزیزان مراجعه به مجموعه آرکو ماشین می باشد.

قیمت کوره در این مجموعه بسیار مناسب می باشد و شما پس از خریداری تجهیزات تولید زغال از مجموعه آرکوماشین از اراپه خدمات پس از فروش و پشتیبانی یکساله بهره مند می شوید.

نصب، راه اندازی و آموزش تولید زغال در مجموعه آرکو ماشین به صورت کاملا رایگان انجام می گیرد.

جهت اطلاع از آخرین قیمت دستگاه زغال و کوره زغال با کارشناسان ما در تماس باشید.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 + یک =