دستگاه برش زغال فشرده

دستگاه برش زغال فشرده

دستگاه برش زغال فشرده، جزء دستگاه های مکانیزه در خط تولید زغال می باشد که کارایی خاص خود را دارد. این دستگاه با نام اسلایسر نیز شناخته می شود که از زبان انگلیسی سرچشمه گرفته شده است. پس از قرار گیری بریکت در کوره و تبدیل آن به زغال فشرده، بسیاری از تولیدکنندگان بار خود را به فروش می رسانند. اما برخی تولیدکنندگان نیز به دلیل راحتی هرچه بیشتر مشتری و فروش بالاتر زغال را برش خورده تحویل مشتری می دهند. به همین دلیل پس از خروج زغال از کوره صبر می کنیم تا زغال کامل خنک شود و شروع به برش زدن زغال می نماییم. در ادامه با ما همراه باشید تا با عملکرد و ساختار و ویژگی های این دستگاه آشنا شوید.

عملکرد دستگاه برش زغال

دستگاه برش با داشتن پترن و طرح های متفاوت در انواع گوناگون نیازهای مشتری را برطرف می نماید. این دستگاه ساختار ساده ای دارد. زغال ها با قرارگیری بر سینی دستگاه، از تیغه های مخصوص عبور می کنند و به ابعاد دلخواه شما تبدیل می شوند. ابعاد دستگاه برش حدود ۱ متر در ارتفاع ۱ متر و ۸۰ سانتی متر می باشد و با توجه به نیاز شما همراه با مکنده یا بدون آن طراحی و ساخته می شود. دستگاه برش سه ویژگی مهم دارد که باید به آنها توجه کنید: ۱- کیفیت تیغه ها و بدنه دستگاه ۲- قدرت برش دستگاه ۳- ایمنی دستگاه جهت کار با آن.

مجموعه آرکو ماشین، با توجه به نیاز شما عزیزان دستگاه برش را در ابعاد و ویژگی های گوناگون با بهترین کیفیت و قدرت برش به طور سفارشی برای شما تولید می کند.

بیشتر بدانید:تجهیزات لازم جهت راه اندازی خط تولید زغال فشرده

انواع دستگاه برش

اولیی تفاوت بین این دستگاه ها، در تعداد تیغه دیده می شود. تعداد تیغه رایج در این دستگاه ها بین ۱ تا ۱۶ تیغه متغیر است، به شما توصیه می کنیم از تعداد تیغه های بین ۸ تا ۱۶ استفاده کنید. موتور دستگاه های هست تیغ ۲.۵ اسب بخار، و موتور دستگاه برش ۱۶ تیغ ۳ اسب بخار می باشد. در بین دستگاه های خط تولید زغال فشرده، دستگاه برش تنها دستگاهیست که قابلیت پشتیبانی از برق تک فاز و سه فاز را دارد. در دستگاه های ۸ تا ۱۶ تیغ، در هر هشت ساعت کاری تا ۲ تن زغال برش می خورد.

تیغه دستگاه برش زغال

تیغه های دستگاه برش در دو جنس سرامیکی و استیل دیده می شود. با استفاده از دستگاه برش آرکو نیاز به تیز کردن تیغه ها پس از هر استفاده ندارید و تیغه، با هربار برخورد با کربن در هر برش به خودی خود تیز می شود. دستگاه های تولید شده توسط مجموعه آرکو ماشین، دارای محافظ و کاور جهت محافطت از اپراتور می باشد. اپراتور به طور مستقیم با تیغه ها در تماس نخواهد بود و از لحاظ امنیت، دارای امنیت بالایی می باشد. هنگام تمیز کردن یا تعویض تیغه ها مطمئن شوید که دستگاه روشن نیست و حتما آن را از برق بکشید.

ابعاد استاندارد برش در دستگاه برش زغال

جالب است بدانید دستگاه برش قابلیت برش زغال در ابعاد دلخواه شما را دارد. دستگاه برش در هر اندازه که تنظیم شود به همان اندازه زغال ها را برش می زند. اندازه استاندارد برش بین ۲ تا ۳ سانتی متر متغیر می باشد و پیشنهاد ما به شما برش زغال در ابعاد ۲.۵ سانتی متر می باشد.

دستگاه برش زغال

خرید دستگاه برش زغال

خرید دستگاه برش زغال سبب افزایش فروش شما در بازار می شود. همچنین زغال برش خورده، با قیمت بالاتری به فروش می رسد و استفاده را برای مشتری آسان تر می کند. با توجه به قیمت پایین این دستگاه و کارایی مثبتش، وجود آن در خط تولید زغال شما جزء واجبات است. جهت استعلام قیمت و خرید این دستگاه با کارشناسان ما در مجموعه در ارتباط باشید.

۰۹۱۲۵۶۱۷۳۰۹

توجه داشته باشید در مجموعه آرکو ماشین، امکان ارسال دستگاه به سرارسر ایران وجود دارد. آرکو ماشین همراه و همگام شما در مسیر موفقیت