دستگاه زغال چینی

دستگاه زغال چینی | قیمت دستگاه زغال چینی | زغال فشرده

دستگاه زغال چینی، دستگاهی است که با استفاده از فشرده سازی ضایعات چوب، پوسته ی گردو، بادام، خاک اره و … زغال تولید می کند. در حقیقت کار دستگاه زغال فشرده این است که این مواد اولیه را فشرده کند. شرکت ما تولید کننده انواع دشتگاه زغال چینی است. شما می توانید برای راه اندازی خط تولید زغال فشرده، از ما کمک بگیرید.

قیمت دستگاه زغال چینی

از مهمترین موارد قبل از تولید هر محصول، علاوه بر کیفیت، هزینه آن است. دستگاه زغال چینی هم از نظر کاربرد و هم از نظر سود آوری به نسبت قیمتی که دارد بسیاز مقرون به صرفه است. چرا که مواد اولیه تولید هم ارزان قیمت و هم فراوان است. اگر شما هم قصد دارید در بازار گرم خرید و فروش زغال به سود دهی برسید، و در این حرفه دست داشته باشید، تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

دستگاه زغال چینی

قبل از هر اقدامی باید اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید. تولید زغال مرغوب و با کیفیت، مستلزم داشتن امکانات و تجهیزاتی است که هم سبب جلب رضایت مشتری شوند و هم سود بالایی برای آن داشته باشند. نکته حائز اهمیت این است که چه چیزی موجب تولید محصول با کیفیت می شود؟ همانطور که گفتیم پاسخ، در وهله اول، انتخاب دستگاه زغال چینی و تجهیزات کارآمد و مناسب است.

بیشتر بخوانید: قیمت دستگاه زغال فشرده چقدر است؟

اجزای تشکیل دهنده دستگاه خط تولید زغال فشرده

  1. سیکلون گریز از مکان
  2. لوله ی سینوسی خشک کن
  3. خرد کن چکشی
  4. پالت
  5. خفه کن
  6. دستگاه سرند
  7. مشعل گازی/ گازوییلی
  8. مکنده ی توریبنی
  9. اکسترودر

قیمت دستگاه زغال فشرده دست دوم

تهیه هر دستگاهی، همانقدر که می تواند برای ما سود آور باشد، می تواند ما را متضرر نماید. دستگاه زغال فشرده نیز در صورتی سود آور و مفید است که افراد آشنایی و علاقه به این کار داشته باشند. بدیهی است که قیمت دستگاه زغال فشرده دست دوم از دستگاه نو پایین تر است. ولی این دستگاه ها باید با گارانتی و از شرکت های معتبر خریداری شوند. بنابر این بهتر است متقاضیان، اطلاعات کافی در سابقه شرکت ها به دست آورند و بعد اقدام به خرید دستگاه نمایند. در صورتی که دستگاه های شما دارای گارانتی معتبر نباشند و در هنگام خرید  بدان توجهی نداشته باشید بعدها با مشکلات هزینه بری رو به رو خواهید شد.

کارگاه زغال سازی

سرمایه اولیه تولید، از مهمترین مواردی است که یک برای راه اندازی یک کارگاه زغال سازی لازم است. احداث کارگاه زغال سازی از آنجایی که سودآوری فرآوانی دارد، می تواند مورد توجه بسیاری از کارآفرینان قرار گیرد. شرکت آرکو ماشین، ارائه دهنده انواع دستگاه زغال چینی و خط تولید زغال فشرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق شماره های داخل سایت با ما در ارتباط باشید.

پاسخ پرسش های متداول

دستگاه زغال چینی چه دستگاهی است؟

دستگاه زغال چینی، دستگاهی است که با استفاده از فشرده سازی ضایعات چوب، پوسته ی گردو، بادام، خاک اره و ... زغال تولید می کند. در حقیقت کار دستگاه زغال فشرده این است که این مواد اولیه را فشرده کند.

قیمت دستگاه زغال چینی چگونه است؟

از مهمترین موارد قبل از تولید هر محصول، علاوه بر کیفیت، هزینه آن است. دستگاه زغال چینی هم از نظر کاربرد و هم از نظر سود آوری به نسبت قیمتی که دارد بسیاز مقرون به صرفه است. چرا که مواد اولیه تولید هم ارزان قیمت و هم فراوان است.

اجزای تشکیل دهنده دستگاه خط تولید زغال فشرده چیست؟

سیکلون گریز از مکان
لوله ی سینوسی خشک کن
خرد کن چکشی
پالت
خفه کن
دستگاه سرند
مشعل گازی/ گازوییلی
مکنده ی توریبنی
اکسترودر

پانوشت: دستگاه زغال چینی, زغال فشرده, قیمت دستگاه زغال فشرده دست دوم